FP100R06KE3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP100R06KE3BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 100A
Podatkovni listi: FP100R06KE3BOSA1.pdf
Stanje zalog 718 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP100R06KE3BOSA1
Številka dela FP100R06KE3BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 100A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 718 pcs Podatkovni list FP100R06KE3BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 335W Paket / primer Module
Druga imena FP100R06KE3
FP100R06KE3-ND
SP000091925
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.2nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 600V 100A 335W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100A Konfiguracija Three Phase Inverter