FP75R06KE3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP75R06KE3BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 75A
Podatkovni listi: FP75R06KE3BOSA1.pdf
Stanje zalog 987 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP75R06KE3BOSA1
Številka dela FP75R06KE3BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 75A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 987 pcs Podatkovni list FP75R06KE3BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 75A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 250W Paket / primer Module
Druga imena FP75R06KE3
FP75R06KE3-ND
SP000091924
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 4.6nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 600V 95A 250W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 95A Konfiguracija Three Phase Inverter