FS100R17N3E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS100R17N3E4BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE 1700V 100A
Podatkovni listi: FS100R17N3E4BOSA1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 558 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS100R17N3E4BOSA1
Številka dela FS100R17N3E4BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE 1700V 100A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 558 pcs Podatkovni list FS100R17N3E4BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 600W Paket / primer Module
Druga imena FS100R17N3E4
FS100R17N3E4-ND
SP000880972
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 9nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1700V 100A 600W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100A Konfiguracija Three Phase Inverter