FS200R06KE3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS200R06KE3BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 200A
Podatkovni listi: FS200R06KE3BOSA1.pdf
Stanje zalog 647 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS200R06KE3BOSA1
Številka dela FS200R06KE3BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 200A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 647 pcs Podatkovni list FS200R06KE3BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 200A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 600W Paket / primer Module
Druga imena FS200R06KE3
FS200R06KE3-ND
SP000091928
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 13nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 600V 200A 600W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 200A Konfiguracija Three Phase Inverter
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FS200R07N3E4RB11BOSA1
FS200R07N3E4RB11BOSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 600V 200A