FS450R17OE4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS450R17OE4BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOD IGBT MED PWR ECONOPP-2
Podatkovni listi: FS450R17OE4BOSA1.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 139 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS450R17OE4BOSA1
Številka dela FS450R17OE4BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOD IGBT MED PWR ECONOPP-2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 139 pcs Podatkovni list FS450R17OE4BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 450A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija EconoPACK™+
Moč - maks 2400W Paket / primer Module
Druga imena FS450R17OE4
SP000690868
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 36nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 1700V 630A 2400W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 3mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 630A Konfiguracija Full Bridge