FS50R07N2E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS50R07N2E4BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6
Podatkovni listi: FS50R07N2E4BOSA1.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS50R07N2E4BOSA1
Številka dela FS50R07N2E4BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1693 pcs Podatkovni list FS50R07N2E4BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 190W Paket / primer Module
Druga imena FS50R07N2E4
SP000843954
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.1nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Full Bridge Inverter 650V 70A 190W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 70A