IDP23E60
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IDP23E60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDP23E60
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 41A TO220-2
Podatkovni listi: IDP23E60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDP23E60
Številka dela IDP23E60 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE GEN PURP 600V 41A TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5040 pcs Podatkovni list IDP23E60.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2V @ 23A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-2-2 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 120ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena IDP23E60XKSA1
SP000683028
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 41A (DC) Through Hole PG-TO220-2-2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 41A (DC) Capacitance @ Vr, F -