IPA50R650CEXKSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA50R650CEXKSA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPA50R650CEXKSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 4.6A TO-220FP
Podatkovni listi: IPA50R650CEXKSA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPA50R650CEXKSA2
Številka dela IPA50R650CEXKSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 500V 4.6A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4498 pcs Podatkovni list IPA50R650CEXKSA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220 Full Pack
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 1.8A, 13V
Odmik moči (maks.) 27.2W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001217232
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 342pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 13V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 4.6A (Tc) 27.2W (Tc) Through Hole TO-220 Full Pack Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.6A (Tc)