IPB044N15N5ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB044N15N5ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB044N15N5ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 174A TO263-7
Podatkovni listi: IPB044N15N5ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB044N15N5ATMA1
Številka dela IPB044N15N5ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 150V 174A TO263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22057 pcs Podatkovni list IPB044N15N5ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.6V @ 264µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-7
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 87A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Druga imena IPB044N15N5ATMA1-ND
IPB044N15N5ATMA1TR
SP001326442
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8000pF @ 75V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 8V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V