IPB10N03LB
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB10N03LB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB10N03LB
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 50A D2PAK
Podatkovni listi: IPB10N03LB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IPB10N03LB
Številka dela IPB10N03LB Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 30V 50A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6016 pcs Podatkovni list IPB10N03LB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 20µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 58W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Druga imena IPB10N03LBT
SP000064220
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1639pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V