IPB120N06S403ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB120N06S403ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB120N06S403ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 120A TO263-3
Podatkovni listi: IPB120N06S403ATMA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB120N06S403ATMA2
Številka dela IPB120N06S403ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 120A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66616 pcs Podatkovni list IPB120N06S403ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 120µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3-2
Serija Automotive, AEC-Q101, OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 100A, 10V
Odmik moči (maks.) 167W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SP001028770
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 13150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V