IPB60R520CPATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB60R520CPATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB60R520CPATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 6.8A TO-263
Podatkovni listi: IPB60R520CPATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB60R520CPATMA1
Številka dela IPB60R520CPATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V 6.8A TO-263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5268 pcs Podatkovni list IPB60R520CPATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 3.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 66W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)