IPB70P04P409ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB70P04P409ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB70P04P409ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH TO263-3
Podatkovni listi: IPB70P04P409ATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB70P04P409ATMA1
Številka dela IPB70P04P409ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83210 pcs Podatkovni list IPB70P04P409ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 120µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija Automotive, AEC-Q101, OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.1 mOhm @ 70A, 10V
Odmik moči (maks.) 75W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SP000735964
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4810pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 72A (Tc) 75W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)