IPB80N06S2L06ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB80N06S2L06ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB80N06S2L06ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A TO263-3
Podatkovni listi: IPB80N06S2L06ATMA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB80N06S2L06ATMA2
Številka dela IPB80N06S2L06ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 55V 80A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60972 pcs Podatkovni list IPB80N06S2L06ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 180µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3-2
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 69A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IPB80N06S2L06ATMA2CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V