IPB80P04P407ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB80P04P407ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB80P04P407ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET P-CH TO263-3
Podatkovni listi: IPB80P04P407ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB80P04P407ATMA1
Številka dela IPB80P04P407ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET P-CH TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69125 pcs Podatkovni list IPB80P04P407ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3-2
Serija Automotive, AEC-Q101, OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.4 mOhm @ 80A, 10V
Odmik moči (maks.) 88W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SP000842038
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6085pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 89nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V