IPD042P03L3GATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD042P03L3GATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD042P03L3GATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 70A TO252-3
Podatkovni listi: IPD042P03L3GATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD042P03L3GATMA1
Številka dela IPD042P03L3GATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET P-CH 30V 70A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70134 pcs Podatkovni list IPD042P03L3GATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 270µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 70A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD042P03L3GATMA1-ND
IPD042P03L3GATMA1TR
SP001127836
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 12400pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 175nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V