IPD50R280CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50R280CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD50R280CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 13A PG-TO252
Podatkovni listi: 1.IPD50R280CEATMA1.pdf2.IPD50R280CEATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD50R280CEATMA1
Številka dela IPD50R280CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 500V 13A PG-TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86680 pcs Podatkovni list 1.IPD50R280CEATMA1.pdf2.IPD50R280CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 350µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 4.2A, 13V
Odmik moči (maks.) 119W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD50R280CEATMA1DKR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 773pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 32.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 13V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V