IPD50R399CP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50R399CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD50R399CP
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 550V 9A TO-252
Podatkovni listi: IPD50R399CP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD50R399CP
Številka dela IPD50R399CP Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 550V 9A TO-252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5346 pcs Podatkovni list IPD50R399CP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 330µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 399 mOhm @ 4.9A, 10V
Odmik moči (maks.) 83W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena SP000234984
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 890pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 550V