IPD50R800CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50R800CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD50R800CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N CH 500V 5A TO252
Podatkovni listi: IPD50R800CEATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD50R800CEATMA1
Številka dela IPD50R800CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N CH 500V 5A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list IPD50R800CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 130µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 1.5A, 13V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD50R800CEATMA1-ND
IPD50R800CEATMA1TR
SP001117710
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.4nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 13V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V