IPD60R280P7ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD60R280P7ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD60R280P7ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 12A TO252-3
Podatkovni listi: IPD60R280P7ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD60R280P7ATMA1
Številka dela IPD60R280P7ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V 12A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58661 pcs Podatkovni list IPD60R280P7ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 190µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ P7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 3.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 53W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD60R280P7ATMA1-ND
IPD60R280P7ATMA1TR
SP001658316
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 761pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V