IPD60R3K3C6
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD60R3K3C6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD60R3K3C6
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 1.7A TO252-3
Podatkovni listi: IPD60R3K3C6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD60R3K3C6
Številka dela IPD60R3K3C6 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V 1.7A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4594 pcs Podatkovni list IPD60R3K3C6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 40µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 Ohm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 18.1W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD60R3K3C6DKR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 93pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 1.7A (Tc) 18.1W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.7A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IPD60R3K3C6ATMA1
IPD60R3K3C6ATMA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 600V 1.7A TO252-3