IPD60R460CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD60R460CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD60R460CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V TO-252-3
Podatkovni listi: IPD60R460CEATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD60R460CEATMA1
Številka dela IPD60R460CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V TO-252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5035 pcs Podatkovni list IPD60R460CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 280µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252-3
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 460 mOhm @ 3.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 74W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD60R460CEATMA1TR
SP001276024
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 620pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 9.1A (Tc) 74W (Tc) Surface Mount TO-252-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9.1A (Tc)