IPD65R1K4CFDBTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD65R1K4CFDBTMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD65R1K4CFDBTMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 2.8A TO-252
Podatkovni listi: IPD65R1K4CFDBTMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD65R1K4CFDBTMA1
Številka dela IPD65R1K4CFDBTMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 2.8A TO-252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124450 pcs Podatkovni list IPD65R1K4CFDBTMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 28.4W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD65R1K4CFDBTMA1TR
SP000953126
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 262pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V