IPD65R420CFDATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD65R420CFDATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD65R420CFDATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 8.7A TO252
Podatkovni listi: IPD65R420CFDATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD65R420CFDATMA1
Številka dela IPD65R420CFDATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 8.7A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59626 pcs Podatkovni list IPD65R420CFDATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 300µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 3.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 83.3W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena SP001117738
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 31.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V