IPDD60R080G7XTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPDD60R080G7XTMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPDD60R080G7XTMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET NCH 650V 83A PG-HDSOP-10
Podatkovni listi: IPDD60R080G7XTMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPDD60R080G7XTMA1
Številka dela IPDD60R080G7XTMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET NCH 650V 83A PG-HDSOP-10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22163 pcs Podatkovni list IPDD60R080G7XTMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 490µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-HDSOP-10-1
Serija CoolMOS™ G7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 9.7A, 10V
Odmik moči (maks.) 174W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 10-PowerSOP Module Druga imena IPDD60R080G7XTMA1CT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1640pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V