IPF10N03LA
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPF10N03LA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPF10N03LA
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 30A DPAK
Podatkovni listi: IPF10N03LA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IPF10N03LA
Številka dela IPF10N03LA Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 25V 30A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3980 pcs Podatkovni list IPF10N03LA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 20µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja P-TO252-3
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.4 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 52W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPF10N03LAT
SP000014985
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1358pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V