IPG20N06S415ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPG20N06S415ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPG20N06S415ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 8TDSON
Podatkovni listi: IPG20N06S415ATMA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPG20N06S415ATMA2
Številka dela IPG20N06S415ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET 2N-CH 8TDSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73406 pcs Podatkovni list IPG20N06S415ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 20µA Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8-4
Serija Automotive, AEC-Q101, OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 15.5 mOhm @ 17A, 10V
Moč - maks 50W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena SP001028634
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Standard
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 20A 50W Surface Mount PG-TDSON-8-4
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A