IPI90R800C3
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPI90R800C3
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 900V 6.9A TO262-3
Podatkovni listi: IPI90R800C3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPI90R800C3
Številka dela IPI90R800C3 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 900V 6.9A TO262-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4176 pcs Podatkovni list IPI90R800C3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 460µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 4.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 104W (Tc) Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Druga imena SP000413730 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V natančen opis N-Channel 900V 6.9A (Tc) 104W (Tc) Through Hole PG-TO262-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.9A (Tc)