IPL65R165CFDAUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPL65R165CFDAUMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPL65R165CFDAUMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 4VSON
Podatkovni listi: IPL65R165CFDAUMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPL65R165CFDAUMA1
Številka dela IPL65R165CFDAUMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 4VSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41569 pcs Podatkovni list IPL65R165CFDAUMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 900µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-VSON-4
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 9.3A, 10V
Odmik moči (maks.) 195W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-PowerTSFN Druga imena SP000949254
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2340pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 86nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 21.3A (Tc) 195W (Tc) Surface Mount PG-VSON-4 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21.3A (Tc)