IPL65R650C6SATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPL65R650C6SATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 8TSON
Podatkovni listi: IPL65R650C6SATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPL65R650C6SATMA1
Številka dela IPL65R650C6SATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 8TSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83088 pcs Podatkovni list IPL65R650C6SATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 210µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja Thin-PAK (5x6)
Serija CoolMOS™ C6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 2.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 56.8W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena SP001163082
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 440pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 6.7A (Tc) 56.8W (Tc) Surface Mount Thin-PAK (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.7A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IPL65R230C7AUMA1
IPL65R230C7AUMA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 650V 10A 4VSON
Na zalogi: 67895 pcs
Prenesi: IPL65R230C7AUMA1.pdf
RFQ
IPL86
IPL86
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: PLINTH 800 X 600MM X 4"
Na zalogi: 709 pcs
Prenesi: IPL86.pdf
RFQ
IPL70R2K1CESATMA1
IPL70R2K1CESATMA1
Opis: MOSFET COOLMOS 700V 8TSON
Na zalogi: 177523 pcs
Prenesi: IPL70R2K1CESATMA1.pdf
IPL65R420E6AUMA1
IPL65R420E6AUMA1
Opis: MOSFET N-CH 4VSON
Prenesi: IPL65R420E6AUMA1.pdf
IPL76
IPL76
Opis: PLINTH 700 X 600MM X 4"