IPLU300N04S4R7XTMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPLU300N04S4R7XTMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPLU300N04S4R7XTMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 8HSOF
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije IPLU300N04S4R7XTMA2
Številka dela IPLU300N04S4R7XTMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 8HSOF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5082 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 230µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-HSOF-8-1
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.76 mOhm @ 100A, 10V
Odmik moči (maks.) 429W (Tc) Paket / primer 8-PowerSFN
Druga imena SP001097228 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 22945pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 287nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V natančen opis N-Channel 40V 300A (Tc) 429W (Tc) Surface Mount PG-HSOF-8-1
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 300A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IPLU250N04S41R7XTMA1
IPLU250N04S41R7XTMA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 8HSOF
Na zalogi: 58255 pcs
Prenesi: IPLU250N04S41R7XTMA1.pdf
RFQ
IPL86
IPL86
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: PLINTH 800 X 600MM X 4"