IPP50R140CPXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPP50R140CPXKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPP50R140CPXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 23A TO-220
Podatkovni listi: IPP50R140CPXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPP50R140CPXKSA1
Številka dela IPP50R140CPXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 500V 23A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42394 pcs Podatkovni list IPP50R140CPXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 930µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 14A, 10V
Odmik moči (maks.) 192W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena SP000680932
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2540pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 550V