IPP60R080P7XKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPP60R080P7XKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPP60R080P7XKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 37A TO220-3
Podatkovni listi: IPP60R080P7XKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPP60R080P7XKSA1
Številka dela IPP60R080P7XKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V 37A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33711 pcs Podatkovni list IPP60R080P7XKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 590µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-3
Serija CoolMOS™ P7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 11.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 129W (Tc) Paket / primer TO-220-3
Druga imena SP001647034 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 400V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 51nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 37A (Tc) 129W (Tc) Through Hole PG-TO220-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)