IPP65R150CFDXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPP65R150CFDXKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPP65R150CFDXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 22.4A TO220
Podatkovni listi: IPP65R150CFDXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPP65R150CFDXKSA1
Številka dela IPP65R150CFDXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 22.4A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38904 pcs Podatkovni list IPP65R150CFDXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 900µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO-220-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 9.3A, 10V
Odmik moči (maks.) 195.3W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena SP000907024
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2340pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 86nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V