IPU10N03LA
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPU10N03LA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPU10N03LA
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 30A IPAK
Podatkovni listi: IPU10N03LA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IPU10N03LA
Številka dela IPU10N03LA Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 25V 30A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5197 pcs Podatkovni list IPU10N03LA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 20µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja P-TO251-3
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.4 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 52W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena SP000014984
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1358pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V