IPW60R045CPFKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPW60R045CPFKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPW60R045CPFKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 60A TO-247
Podatkovni listi: IPW60R045CPFKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPW60R045CPFKSA1
Številka dela IPW60R045CPFKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 60A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6314 pcs Podatkovni list IPW60R045CPFKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V