IPZA60R080P7XKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPZA60R080P7XKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPZA60R080P7XKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET TO247-4
Podatkovni listi: IPZA60R080P7XKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
720 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPZA60R080P7XKSA1
Številka dela IPZA60R080P7XKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET TO247-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22566 pcs Podatkovni list IPZA60R080P7XKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 590µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO247-4
Serija CoolMOS™ P7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 11.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 129W (Tc) Paket / primer TO-247-4
Druga imena IPZA60R080P7
SP001707740
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 400V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 51nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 37A (Tc) 129W (Tc) Through Hole PG-TO247-4
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)