IRAMT15TP60A-2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRAMT15TP60A-2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MOD PWR HYBRID 600V 15A MOTOR
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije IRAMT15TP60A-2
Številka dela IRAMT15TP60A-2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MOD PWR HYBRID 600V 15A MOTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5402 pcs Podatkovni list
Napetost - izolacija - Tip -
Serija - Paket / primer Module
Druga imena SP001544618 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Power Driver Module Module
Konfiguracija -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRAMX20UP60A
IRAMX20UP60A
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IC PWR HYBRID 600V 20A SIP2
Na zalogi: 5773 pcs
Prenesi: IRAMX20UP60A.pdf
RFQ
IRAMT15TP60A
IRAMT15TP60A
Opis: IC MOD PWR HYBRID 600V 15A MOTOR