IRF300P227
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRF300P227 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRF300P227
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 50A TO247AC
Podatkovni listi: IRF300P227.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRF300P227
Številka dela IRF300P227 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 300V 50A TO247AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11897 pcs Podatkovni list IRF300P227.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 270µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AC
Serija StrongIRFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 313W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena SP001582356
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4893pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 107nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V
natančen opis N-Channel 300V 50A (Tc) 313W (Tc) Through Hole TO-247AC Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)