IRFS7437TRL7PP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFS7437TRL7PP
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N CH 40V 195A D2PAK-7PIN
Podatkovni listi: IRFS7437TRL7PP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRFS7437TRL7PP
Številka dela IRFS7437TRL7PP Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N CH 40V 195A D2PAK-7PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39757 pcs Podatkovni list IRFS7437TRL7PP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK (7-Lead)
Serija HEXFET®, StrongIRFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 mOhm @ 100A, 10V
Odmik moči (maks.) 231W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Druga imena IRFS7437TRL7PPCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7437pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 6V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 195A (Tc) 231W (Tc) Surface Mount D2PAK (7-Lead) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 195A (Tc)