IRFSL23N15D
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFSL23N15D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFSL23N15D
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 23A TO-262
Podatkovni listi: IRFSL23N15D.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRFSL23N15D
Številka dela IRFSL23N15D Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 150V 23A TO-262 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4299 pcs Podatkovni list IRFSL23N15D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-262
Serija HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 14A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.8W (Ta), 136W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena *IRFSL23N15D
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V
natančen opis N-Channel 150V 23A (Tc) 3.8W (Ta), 136W (Tc) Through Hole TO-262 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 23A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRFSL11N50A
IRFSL11N50A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 500V 11A TO-262
Na zalogi: 5660 pcs
Prenesi: IRFSL11N50A.pdf
RFQ
IRFSL23N15DPBF
IRFSL23N15DPBF
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 150V 23A TO-262