IRG4BC40UPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRG4BC40UPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRG4BC40UPBF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 600V 40A 160W TO220AB
Podatkovni listi: IRG4BC40UPBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRG4BC40UPBF
Številka dela IRG4BC40UPBF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 600V 40A 160W TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46226 pcs Podatkovni list IRG4BC40UPBF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 34ns/110ns
Preklop energije 320µJ (on), 350µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Moč - maks 160W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena *IRG4BC40UPBF
SP001541308
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 100nC
natančen opis IGBT 600V 40A 160W Through Hole TO-220AB Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRG4BC40W-LPBF
IRG4BC40W-LPBF
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT 600V 40A 160W TO262
Na zalogi: 49192 pcs
Prenesi: IRG4BC40W-LPBF.pdf
RFQ
IRG4BC40FPBF
IRG4BC40FPBF
Opis: IGBT 600V 49A 160W TO220AB
Na zalogi: 46586 pcs
Prenesi: IRG4BC40FPBF.pdf
RFQ
IRG4BC40U
IRG4BC40U
Opis: IGBT 600V 40A 160W TO220AB