IRG4PH30K
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRG4PH30K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRG4PH30K
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 1200V 20A 100W TO247AC
Podatkovni listi: IRG4PH30K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
175 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRG4PH30K
Številka dela IRG4PH30K Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 1200V 20A 100W TO247AC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 31881 pcs Podatkovni list IRG4PH30K.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 4.2V @ 15V, 10A
Test Condition 960V, 10A, 23 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 28ns/200ns
Preklop energije 640µJ (on), 920µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247AC
Serija - Moč - maks 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-247-3
Druga imena *IRG4PH30K delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 53nC
natančen opis IGBT 1200V 20A 100W Through Hole TO-247AC Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRG4PH40KDPBF
IRG4PH40KDPBF
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT 1200V 30A 160W TO247AC
Na zalogi: 29177 pcs
Prenesi: IRG4PH40KDPBF.pdf
RFQ
IRG4PH20K
IRG4PH20K
Opis: IGBT 1200V 11A 60W TO247AC
Na zalogi: 5536 pcs
Prenesi: IRG4PH20K.pdf
RFQ
IRG4PH30KD
IRG4PH30KD
Opis: IGBT 1200V 20A 100W TO247AC