IRGP50B60PD1PBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGP50B60PD1PBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRGP50B60PD1PBF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 600V 75A 390W TO247AC
Podatkovni listi: IRGP50B60PD1PBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRGP50B60PD1PBF
Številka dela IRGP50B60PD1PBF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 600V 75A 390W TO247AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24839 pcs Podatkovni list IRGP50B60PD1PBF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.85V @ 15V, 50A
Test Condition 390V, 33A, 3.3 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 30ns/130ns
Preklop energije 255µJ (on), 375µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247AC
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 42ns
Moč - maks 390W Pakiranje Tube