IRGS15B60KPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGS15B60KPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRGS15B60KPBF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 600V 31A 208W D2PAK
Podatkovni listi: IRGS15B60KPBF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IRGS15B60KPBF
Številka dela IRGS15B60KPBF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 600V 31A 208W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4394 pcs Podatkovni list IRGS15B60KPBF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 15A
Test Condition 400V, 15A, 22 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 34ns/184ns
Preklop energije 220µJ (on), 340µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Moč - maks 208W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena SP001535722 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT NPT Gate Charge 56nC
natančen opis IGBT NPT 600V 31A 208W Surface Mount D2PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 62A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 31A