PVR3301N
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
PVR3301N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVR3301N
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V
Podatkovni listi: PVR3301N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PVR3301N
Številka dela PVR3301N Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4272 pcs Podatkovni list PVR3301N.pdf
Napetost - obremenitev 0V ~ 300V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 16-DIP
Serija PVR, HEXFET® Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Vrsta izhoda AC, DC
Druga imena *PVR3301N Odpornost na stanje (Max) 24 Ohms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 165mA Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis Solid State Relay DPST-NO (2 From A) x 2 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Circuit DPST-NO (2 From A) x 2