SAK-XC2237M-104F40L
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SAK-XC2237M-104F40L
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MCU 16BIT 832KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: SAK-XC2237M-104F40L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SAK-XC2237M-104F40L
Številka dela SAK-XC2237M-104F40L Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MCU 16BIT 832KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5792 pcs Podatkovni list SAK-XC2237M-104F40L.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 40MHz Serija XC22xxM
Velikost RAM-a 50K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 832KB (832K x 8) Periferne naprave I²S, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)