SPB21N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPB21N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPB21N10
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 21A D2PAK
Podatkovni listi: SPB21N10.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SPB21N10
Številka dela SPB21N10 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 21A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3979 pcs Podatkovni list SPB21N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 44µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3-2
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SPB21N10INTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 865pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 38.4nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 21A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPB21N10 G
SPB21N10 G
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 100V 21A D2PAK