SPB80N08S2-07
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPB80N08S2-07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPB80N08S2-07
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK
Podatkovni listi: SPB80N08S2-07.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SPB80N08S2-07
Številka dela SPB80N08S2-07 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5206 pcs Podatkovni list SPB80N08S2-07.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3-2
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.1 mOhm @ 66A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SP000016355
SPB80N08S207T
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6130pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V