SPP20N60S5
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP20N60S5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPP20N60S5
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 20A TO-220AB
Podatkovni listi: SPP20N60S5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPP20N60S5
Številka dela SPP20N60S5 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 20A TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4324 pcs Podatkovni list SPP20N60S5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-3-1
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 208W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena SPP20N60S5BKSA1
SPP20N60S5IN
SPP20N60S5X
SPP20N60S5XTIN
SPP20N60S5XTIN-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 103nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 20A (Tc) 208W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPP20N60C3HKSA1
SPP20N60C3HKSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 650V 20.7A TO-220
Na zalogi: 5781 pcs
Prenesi: SPP20N60C3HKSA1.pdf
RFQ
SPP21N50C3HKSA1
SPP21N50C3HKSA1
Opis: MOSFET N-CH 560V 21A TO-220AB